Věrnostní program

JAK TO FUNGUJE:

Z každého nákupu u nás získáte zpět 4% ze zaplacené částky na námi nabízené produkty a služby a 4 nákupní body (tzv.Shopping Points). 

Po nasbírání 320,- Kč z těchto bonusů, vám bude tato částka poslána na váš bankovní účet, a nasbírané nákupní body můžete využít na speciální nabídky u  partnerských společností zapojených do tohoto programu ve 47 zemích světa. 

Po Vaší registraci do tohoto věrnostního programu si můžete zlevnit Vaše nákupy také u obchodních partnerů jako jsou například OMV, Mall.cz, booking.com, Baťa, Alpine Pro, Takko, Sportisimo, McDonald's, Kasa.cz, AliExpres atd. 

Pokud se chcete o našem věrnostním programu dozvědět více, kontaktujte nás na email info@kompetenzpeople.cz , zavolejte nám nebo nám napište přes formulář.

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů Informace o zpracování osobních údajů

Proč spolupracovat s KP

Ve společnosti Kompetenz People uznáváme několik podstatných hodnot, které jsou nám vlastní a přináší tolik potřebný pocit z dobře odvedené práce:

Duše - myšlení - dělání

Naše svatá trojice, která přináší to nejzralejší ovoce. Duše je zdrojem života, pozitivní a zdravé myšlení je základ úspěchu a dělání je akce, která je nezbytná k dosažení kýženého cíle.

Spolu - práce

Známe své potenciály, které dále sami rozvíjíme a také slabá místa, která rozvíjí naši spolu - pracovníci. Spolu - práce je hybatelem a jedinou cestou k růstu.

Profesionalita

Profesionální přístup v každém okamžiku našeho pracovního života a odbornost nás všech, kterou dále sami rozvíjíme tak, abychom udrželi tempo s rychle rostoucími nároky našich zákazníků.

S čím vším vám rádi pomůžeme

Věnujeme se všemu, co se týká personalistiky. Obrací se na nás jednotlivci, co chtějí získat práci přesně pro ně a také se na nás obrací firmy, které hledají kvalitní zaměstnance. Společnostem dále řešíme operativní a rychlé sehnání odborníků jen na dobu probíhajícího projektu (Interim management). Ve firmách dále spolupracujeme s oddělením pro lidské zdroje na jejich profesním vzdělávání a rozvoji. Podívejte se na naše služby a pokud chcete spolupracovat s profesionály na personalistiku, stačí nás kontaktovat.