Organizační poradenství

Jak vám pomůžeme s organizačním poradenstvím

  • Sjednocení firemní strategie je samozřejmostí pro zdravou firmu
    Pokud nemáte dobře nastavenou strategii, firemní strukturu, role lidí v týmu a procesy, nejspíše zbytečně přichází Vaše firma o peníze. Díky správně nastavené organizaci nedochází k nadměrné zaměstnanosti, každý v týmu ví, co má dělat a všichni "táhnou za jeden provaz".
  • Navrhneme optimální uspořádání organizační struktury
    Díky naší praxi a vzdělání víme prakticky, jak by měla být správně nastavená organizační struktura. Z naší strany to nejsou jen teoretické poučky. Naše rady a doporučení Vám pomůžeme rychle aplikovat do praxe.
  • Organizační poradenství - komplexní služba pro každou střední a větší společnost
    Máte vypracovaný organizační řád Vaší společnosti? Používáte ho v praxi? Pokud ne, rádi Vám ho pomůžeme vytvořit přesně na míru. Díky němu můžete snadno řídit Vaší společnost. Zdravý růst firmy by měl být pro majitele na prvním místě.

Pokud s námi budete spolupracovat na "oživení" nebo revizi Vašeho systému organizace, můžete v budoucnu ušetřit nemalé peníze. Součástí organizačního poradenství je třeba audit počtu zaměstnanců a z toho vyplývající doporučení na řešení slabých míst nebo chybějících funkcí ve společnosti.

Můžeme Vám pomoci zpracovat organizační řád firmy a organizační strukturu. Snadno pak uvidíte, co má jaké organizační středisko na starosti a jaká je jejich role ve firmě.

Současně s předchozími kroky pomůžeme vyjasnit odpovědnost jednotlivých pracovních pozic, připravit jejich popisy a náplně práce. Aby i nově nastupující kolegové věděli, co se od nich očekává a jaká bude jejich role v organizaci společnosti.

V neposlední řadě se můžeme v rámci poradenství podívat na systém odměňování zaměstnanců - jestli je dostatečně motivující a peníze na odměny jsou vynakládány efektivně.

Výhody spolupráce

Odbornost, kvalifikace

Jsme tým profesionálů a odborníků s příslušnými kvalifikacemi pro široké spektrum těchto služeb.

Zkušenosti a znalosti oboru

Nabízíme mnohaleté zkušenosti a znalosti společností především výrobního typu a služeb, jejich systémy organizace a řízení.

Široké spektrum služeb

Realizujeme procesní a systémové poradenství ve společnostech především zaměřené na funkční řízení společnosti jako celku.

Individuální přístup a zákaznická orientace

Spolehlivost, rychlost, flexibilita a individuální přístup ke každému zákazníkovi. V našem podání to nejsou jen marketingové fráze!

Máte pocit, že Vaše firma neroste? Jste si jisti tím, že každý ve firmě ví, co má dělat a co za to dostane? Při organizačním poradenství se nejen na tyto oblasti zaměříme a vše správně nastavíme. Stačí nás kontaktovat.

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů Informace o zpracování osobních údajů