Koučink pro firmy

Proč využívat koučink ve firmě

 • Koučink efektivně pomáhá a rozvíjí
  Po koučinku se zlepšuje přijímání osobní zodpovědnosti, vede k větší samostatnosti pracovníků a zvyšuje motivaci.
 • Koučink není konzultace, mentoring nebo terapie
  Během koučinku neprovádíme analýzy, neposkytujeme expertní rady ani nezkoumáme minulost. Budeme pokládat otázky pro nalezení vlastních odpovědí a pomůžeme Vám s jakýmkoliv tématem.
 • Koučink jako zaměstnanecký benefit
  Zaměstnanec dostává možnost rozvinout svoje dovednosti jinou formou než školením. Koučink vždy připravujeme na míru dané společnosti a cílů, kterých chceme dosáhnout.
 • Koučovaný sám nalézá vlastní řešení
  Díky tomu, že koučovanému nedáme “jen” dobrou radu, přijímání výstupů z koučinku je velmi pozitivní. S doporučeními a výstupy je pracovník ztotožněný a v budoucnu je schopný podobné situace řešit samostatně.

Koučink je forma zpětné vazby a rozvoje, která zachovává výhody vlastního rozhodování. Je to podpora při dosahování pracovních (případně životních) cílů. Koučovaný se učí z vlastních zkušeností jak využívat svoje talenty a silné stránky. Naplnění skutečného potenciálu klíčových členů týmu je mnohonásobně rychlejší, než při jiné formě rozvoje. Proto se koučování nejčastěji používá u manažerských pozic.

Říkávalo se: “Kdo neumí, školí.” V dnešní době se s kouči doslova roztrhl pytel a říká se: “Kdo neumí, koučuje.” V Kompetenz People si zakládáme na tom, aby koučinky opravdu pomohly. Proto máme tým zkušených koučů/profesionálů. 

Koučink je o rovnoceném vztahu kouče a koučovaného.

Výstupem správného koučinku jsou lepší výsledky členů týmu s menšími investicemi.

Motto koučinku: “Když chcete někoho nasytit, chyťte mi rybu. Pokud ho chcete nasytit na celý život, naučte ho chytat ryby.”

koucink-pro-firmy

Proč jít do koučinku s námi

Individuální přístup

Spolehlivost, maximální diskrétnost, flexibilita a máme individuální přístup ke každému koučovanému.

Odborné znalosti a profesní zkušenosti

Spolupracujeme s certifikovanými kouči s požadovanými odbornými znalostmi a dlouholetými praktickými zkušenostmi.

Cena koučinku se odvíjí od dovednosti nominovaného kouče a pro správnou přípravu je vyžadována osobní schůzka. Pokud chcete koučink do firmy, kontaktujte nás, sejdeme se a navhrneme to nejlepší řešení pro Vás.

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů Informace o zpracování osobních údajů