Assessment a development centrum

Jak Vaší firmě pomůže AC & DC

 • Najděte ty nejvhodnější zaměstnance na klíčové pozice ve firmě
  Najdete je díky Assessment centru. Je to sofistikovaná metoda, díky které prověříte konkrétní dovednosti a schopnosti uchazečů. Ti se "utkávají" o většinou manažerskou pozici před vedením firmy a specialistů z Kompetenz People na organizaci Assessment centra.
 • Uchazeče o manažerské pozice uvidíte přímo "v akci"
  Dobře připravené Assessment centrum prověří osobnostní, manažerské a výkonové profily jeho účastníků. Využívají se k tomu modelové situace z praxe dané firmy, řeší se případové studie a mnoho dalšího. Použité techniky se liší podle toho, o jakou pozici a pro jakou firmu se AC připravuje.
 • Zjistíte skutečný potenciál důležitých členů týmu
  K tomu slouží zase Development centrum. To se používá, oproti AC, ke zjištění potenciálu a úrovně dovedností u stávajících zaměstnanců. Je vhodné pro firmy, které chtějí skutečně poznat svoje klíčové členy týmu a dále pracovat na jejich silných stránkách a prostorech pro zlepšení.
 • Plán školení pro klíčové členy týmu = zaměstnanecký benefit
  Výstupem Development centra je doporučení, jaké zaměstnance v jakých oblastech rozvíjet. S těmito daty je možné vytvořit efektivní vzdělávací plán přesně na míru. Tím dáte důležitým lidem z firmy vědět, že Vám na nich záleží.

Assessment centrum

Assessment-centrum

Rádi Vám pomůžeme připravit Assessment centrum nebo Development centrum na míru. Pokud se potýká Vaše firma s fluktuací na manažerských postech, Assessment centrum Vám pomůže najít toho nejvhodnějšího kandidáta do týmu.
Testování probíhá v několika oblastech, jako například:

 • prodejní dovednosti
 • týmová spolupráce
 • vedení lidí
 • schopnost zvládat stresové situace

Výstup nám prozradí i pro jakou roli v týmu se účastník hodí, jestli má přirozenou autoritu důležitou pro vedení lidí a třeba jak rychle se adaptuje v novém prostředí. 

Správně připravené AC má přesah do psychologie. Tím, že se pozorováním a hodnocením zaobírá více profesionálů, se snižuje riziko výběru nevhodného kandidáta. Samozřejmostí jsou po vyhodnocení informace nejen pro vedení, ale i pro uchazeče. Vedení se dozví, jak pracovat s nejlepšími uchazeči a jak usnadnit jejich proces adaptace do týmu. Ostatní účastníci AC od nás také dostanou zpětnou vazbu.

Development centrum

Oproti "ACčku" Development centrum připravujeme pro zaměstnance, kteří jsou ve firmě už delší dobu, většinou na vyšších manažerských pozicích. Díky DC zjistíme jejich úroveň dovedností a jejich potenciál.
Díky Development centru získáte informace o stávajících "skillech" klíčového člena týmu a dostanete plán, jak je více rozvinout. Účastníka DC poznáte po profesní stránce opravdu do hloubky. Pomůžeme Vám identifikovat silné stránky, které má smysl u zaměstnanců dále rozvíjet a vzdělávat se v nich - poznáte skutečný potenciál zaměstnance.

DC se účastní zpravidla více uchazečů. Tomu jsou také přizpůsobeny modelové situace, díky kterým vedení společnosti uvidí skutečný přístup členů týmu k jejich úspěšnému vyřešení a zvládnutí. 

V neposlední řadě může být DC bráno i jako zaměstnanecký benefit - členové Vašeho týmu budou rádi vědět, že s nimi počítáte a jste ochotní do společné budoucnosti investovat energii.

Výstupem DC je doporučení, jaké zaměstnance v jakých oblastech rozvíjet. S těmito daty je možné vytvořit efektivní vzdělávací plán přesně na míru. 

Výhody spolupráce

Odbornost, kvalifikace

Jsme tým profesionálů a odborníků. AC a DC pro Vás připravíme s maximálním důrazem na výsledek.

Zkušenosti a znalosti oboru

Nabízíme mnohaleté zkušenosti a znalosti společností především výrobního typu a služeb, jejich systémy organizace a řízení.

Široké spektrum služeb

Realizujeme procesní a systémové poradenství ve společnostech především zaměřené na funkční řízení společnosti jako celku.

Individuální přístup a zákaznická orientace

Spolehlivost, rychlost, maximální flexibilita a individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Ať už potřebujete důkladně poznat nové zaměstnance (Assessment centrum) nebo zjistit silné stránky a prostory pro zlepšení u těch stávajících klíčových (Development centrum), obraťte se na nás.
Rádi Vám pomůžeme s uspořádáním AC / DC. (Nemyslíme tím koncert známe metalové kapely 🙂

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů Informace o zpracování osobních údajů