Kariérní poradenství

Jak Vám pomůžeme sehnat novou práci

 • Spolupracujeme se středními a většími firmami
  Více, než zájemci o práci, nás v dnešní době kontaktují firmy, abychom pro ně sehnali kvalitní pracovníky. Nezaměstnanost klesá a společnosti si uvědomují, že spolehliví lidé mohou velmi rychle "dojít". Rádi Vás propojíme s Vaším novým zaměstnavatelem.
 • Máme dlouholeté zkušenosti s personalistikou
  Ve "vyšší" personalistice se pohybujeme už přes 14 let. Za tu dobu víme, co firmy chtějí a jen tak něco nás nezaskočí. Pomůžeme Vám se skvěle připravit na pohovor na Vaše vysněné místo.
 • Správně napsaný životopis a profesionální sociální sítě jako základ úspěchu
  V Kompetenz People jsme bez přehánění viděli stovky životopisů. Víme, jak má profesní profesionální životopis vypadat, aby zaujal personální oddělení ve firmách. Také Vám pomůžeme s úpravou LinkedIN nebo Facebook profilu, aby Vám pomohl k nové práci.
 • Zajímáme se nejen o Vaše "tvrdé" dovednosti
  Přečtení životopisu nám neukáže, jaký jste člověk. Společnosti dnes vyhledávají spolupracovníky do týmů a jejich lidské vlastnosti a osobnostní profil jsou pro ně velmi důležité. Potkejte se s námi, pobavíme se a najdeme takovou firmu, kde se budete cítit jako ryba ve vodě.

karierni-poradenstviJak se připravit na pohovor, jak mít napsaný životopis, aby nezapadl ve spoustě dalších a stejných, jak se obléci, jak na pohovoru mluvit ... s tím vším Vám rádi pomůžeme.
Dostanete zpětnou vazbu od těch nejpovolanějších - máme bohaté zkušenosti právě z "druhé strany".
Staráme se o výběr těch nejlepších uchazečů pro společnosti. Většinou pro automobilový průmysl (neřešíme dělnické profese). Pokud se tedy ucházíte o posty ve středním a vyšším managementu, jsme pro Vás ti správní partneři při cestě za novou prací snů.
Stačí nás kontaktovat, domluvit si osobní konzultaci a pustíme se do toho.
V nabídce volných pozic máme pravidelně okolo 50 míst, které naši firemní partneři potřebují obsadit.
Pokud se při osobní schůzce ukáže, že zapadáte do jejich profilu optimálního kandidáte, rádi Vás doporučíme - doporučení z naší strany Vám může hodně usnadnit celý proces žádosti o práci.

Výhody spolupráce

Odbornost, kvalifikace

Jsme tým profesionálů a odborníků s příslušnými kvalifikacemi. V personalistice se pohybujeme přes 14 let.

Zkušenosti

Nabízíme mnohaleté zkušenosti a znalosti společností především výrobního typu a služeb.

Velký rozsah služeb

Se sháněním nové práce Vám pomůžeme "od A po Z" - od Asistence s životopisem po Zařízení pohovoru.

Individuální přístup a zákaznická orientace

Spolehlivost, rychlost, maximální flexibilita a individuální přístup ke každému uchazeči o práci.

Ceny za naše služby

Asistence s přípravou životopisu Tvorba strukturovaného CV / vytvoření profilu na sociálních sítích LinkedIn a Facebook. Kč 700,- / hodina plus 21% DPH
Individuální personální poradenství Příprava na rozhovor, Image poradenství, dechová cvičení ... Kč 1000,- / hodina plus 21% DPH

Pokud ještě nemáte profesionální životopis a skvěle vyplněný profil na LinkedIN a Facebook, určitě nás kontaktujte a rádi vám pomůžeme nejen tyto klíčové věci zařídit.

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů Informace o zpracování osobních údajů