Pro personalisty a majitele firem

Hledáte ty nejlepší zaměstnance? Hledáte specialisty v oboru na přechodné období?
Potřebujete poradit, jak vést náborové pohovory, jak uspořádat AC nebo DC?
Chcete zjistit, jak jsou spokojeni Vaši zaměstnanci a případně navrhnout řešení, jak spokojenost ještě zlepšit?
Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli "ano / nejspíše ano", jsme pro Vás vhodnými partnery.
Nejvíce se věnujeme automotive a výrobním společnostem, ale v naší praxi jsme pomáhali firmám ze všech různých oborů.
Podívejte se na více informací na detailu jednotlivých služeb.

Nábor a výběr zaměstnanců

Nechte starosti s výběrem a náborem nových zaměstnanců na nás. Recruitmentu se věnujeme přes 14 let. Najdeme pro Vás uchazeče, kteří splní profesní očekávání a zároveň svojí osobností zapadnou do týmu.

Více informací →

Interim management

Potřebujete rychle "zalepit" pracovní pozici specialistou v oboru? Nechcete absolvovat proces náboru a zaškolení nováčka, protože na to není čas? Na jasně stanovenou dobu pro Vás najdeme odborníka na danou problematiku.

Více informací →

Organizační poradenství

Postaráme o ucelení firemní strategie, struktury společnosti, procesů, lidí ve firmě a jejich rolí. Pokud se správně nastaví systém řízení organizace, firma dlouhodobě roste a drtí svoji konkurenci, která uvedenému nevěnuje pozornost.

Více informací →

Koučink a mediace

Koučink rozvíjí silné stránky klíčových lidí ve firmě. Je to nejrychlejší a nejefektivnější cesta k dosažení stanoveného cíle. Mediace slouží k tomu, aby se vyřešily neshody a nedorozumění mezi lidmi, ze kterých se poté stanou partneři, kteří táhnou za jeden provaz.

Více informací →

AC a DC

Uspořádáme pro Vás assessment centrum (pokročila metoda vedení výběrového řízení) nebo development centrum (moderní metoda k zjištění kompetencí a silných stránek zaměstnanců). AC a DC nechybí v žádné firmě, která hledá profesionály a chce si udržet kvalitní tým.

Více informací →

Personální audit

Ne každé HR oddělení baví jako nás audity procesů ve firmě. Doporučíme Vám, jak nejlépe zaškolovat, vzdělávat a rozvíjet zaměstnance, jak nastavit pracovně právní předpisy a mnoho dalšího. Pomůžeme i s návrhem procesu týkající se odchodu zaměstnanců. Obraťte se na nás!

Více informací →

Naši spokojení klienti