Personální audit

Jak Vám pomůže personální audit

 • Získejte nezávislý pohled na Vaší firmu a její části
  Zmapujeme a zhodnotíme aktuální stav Vaší společnosti. Zjistíme, jak funguje a doporučíme vhodné řešení nedostatků.
 • Personální audit odhalí potíže, které na první pohled nejsou vidět
  Pokles zisků, navýšení nákladů na chod firmy bez efektu výkon, nárůst fluktuace zaměstnanců, .... to vše mohou být signály, že je potřeba něco změnit. Díky personálnímu auditu se dozvíte, v čem je takzvaný "háček".
 • Podpora manažerských rozhodnutí na základě tvrdých dat
  Pokud se blíží restrukturalizace firmy, změna vlastnické struktury, zásadní změna firemní strategie nebo hledáte úspory, personální audit od Kompetenz People je to pravé. Dodáme Vám tvrdá data, se kterými jsou budoucí rozhodnutí o mnoho snazší a správnější.
 • Výstup personálního auditu od nás v koši neskončí
  Na konci získáte analýzu a závěrečné zprávy. Z nich bude jasné, na co si ve Vaší firmě dát pozor - kde jsou její silné a slabé stránky. Objektivně zhodnotíme stávající stav a dodáme doporučení pro odstranění prostoru pro zlepšení.

personalni-audit
Personální audit je skvělý nástroj ke zjištění slabých a silných míst ve firmě. Zjišťujeme při něm, jak fungují jednotlivá oddělení a jednotlivci. Jak spolu jednotlivé útvary firmy spolupracují a jaký mají výkon. Sledujeme celkovou efektivitu práce.

Podklady, které dostanete, Vám přehlednou formou ukáží, kde jsou klíčové články firemního "řetězu". Také se dozvíte, které útvary nebo jednotlivci nejsou pro společnost ekonomicky zajímaví a jsou tím pádem spíše na škodu.

Nebojíme se Vám, majiteli firmy, předat data, která ukáží skutečný stav ve firmě. Tato data se hodí v návaznosti na další důležité události ve společnosti - dá se z nich vycházet při hledání úspor, při rozhodování, komu ve firmě přidat peníze a komu práci, při tvoření nové firemní strategie, při restrukturalizaci nebo při změně ve vlastnické struktuře.

Celým auditem Vás samozřejmě profesionálně provedeme - stačí se nám ozvat.

Výhody spolupráce

Odbornost, kvalifikace

Jsme tým profesionálů a odborníků s příslušnými kvalifikacemi pro široké spektrum těchto služeb.

Zkušenosti

Nabízíme mnohaleté zkušenosti a znalosti společností především výrobního typu a služeb.

Velký rozsah služeb

Realizujeme činnosti v rámci personálního poradenství jak pro jednotlivce, tak také pro firmy dle jejich požadavků.

Individuální přístup a zákaznická orientace

Spolehlivost, rychlost, maximální flexibilita a individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Každý personální audit je specifický, připravovaný na míru pro Vaší firmu. Před zahájením se sejdeme a společně nastavíme jeho cíle a odprezentujeme cestu, jak k nim společně dojdeme. Stačí si domluvit schůzku ... 

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů Informace o zpracování osobních údajů